3 корисні поради для дизайну інтер’єра офісу

3 корисні поради для дизайну інтер’єра офісу

3 корисні поради для дизайну інтер’єра офісу

Те, як спроектовано ваше робоче місце https://borisstudio.com/uk/dizajn-ofisov/ має величезний вплив на настрій і продуктивність вашого співробітника. Офіс без вікон, наповнений старовинним обладнанням і голими стінами, не надихне та мотивує так само добре, як офіс, наповнений сонячним світлом та індивідуальністю.

3 корисні поради для дизайну інтер’єра офісу

Щоб допомогти вам отримати максимальну віддачу від навколишнього середовища, ось наші 3 поради щодо підвищення продуктивності на робочому місці:

  • відокремлена зона для спокійної, індивідуальної роботи;
  • достатня кількість природного освітлення;
  • креатив та творчість.

Створіть спокійну зону для індивідуальної цілеспрямованої роботи

3 корисні поради для дизайну інтер’єра офісу

Хоча відкритий дизайн офісу може знизити витрати та збільшити місткість офісу, дані свідчать, що це може мати згубний вплив на продуктивність. Відсутність конфіденційності, властива відкритому дизайну, означає, що працівники часто можуть заважати, намагаючись зосередитися на окремих завданнях. Дослідження, проведене Генслером у 2013 році, показало, що 53% опитаних працівників часто заважали іншим, коли виконували приватні завдання в офісі відкритого планування.

Продуктивний офіс, спроектований спеціалістами https://borisstudio.com/uk/dizajn-interyeru-komercijnih-torgovih-primishen/ запропонує тиху зону для такого роду роботи, ідеально відокремлену від головного офісу та доступну кожному, хто цього потребує. Меблі та декор також повинні відповідати цій функції. Якщо простір обмежений, можливо, інвестуйте в деякі перегородки для певних столів, щоб порушити лінію зору та зменшити шум.

Забезпечте достатньо природного освітлення

Сонячне світло робить людей щасливими, і чим щасливіші люди, тим краще вони працюють. Якщо у вашому офісі похмуре середовище з незначною кількістю природного освітлення або його відсутністю, ваші працівники можуть відчувати вплив цього, і це, в свою чергу, вплине на продуктивність.

Дослідження також показали, що природне освітлення на робочому місці може збільшити час вашого сну, що може підвищити вашу продуктивність і щастя. Переконайтеся, що на екрані немає відблисків.

Стратегічно спроектуйте свій офіс за допомогою професійних дизайнерів https://borisstudio.com/uk/dizajn-interyeru-magaziniv-torgovih-primishen-butikiv/ щоб максимізувати доступ до сонячного світла, і переконайтеся, що кожен може бачити навколишній світ протягом дня.

Додайте кольору та індивідуальності

Ось декілька порад щодо того, як додати трішки елементу творчості:

  1. Розміщення творів мистецтва на стінах та декорування робочого середовища може мати дійсно позитивний вплив на те, як люди працюють. Робота в просторі з творами мистецтва може надихнути на творчість, що, у свою чергу, підвищить продуктивність.
  2. Привабливе робоче місце також змушує людей пишатися своїм офісом, роблячи працівників щасливішими. Якщо ви зустрічаєтеся з клієнтами, затишне місце також змусить їх відчувати себе більш бажаними та впевненими.
  3. Що стосується індивідуальних робочих зон, то дозволити співробітникам додати власну нотку особистості, будь то фотографії їх сім’ї або навіть невелика настільна установка, також може мати позитивний вплив.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.