Чекліст для переїзду: що потрібно зробити до дня переїзду

Чекліст для переїзду: що потрібно зробити до дня переїзду

Переїзд — це завжди справжній виклик. З якимись завданнями можна впоратися самостійно, а десь не обійтися без допомоги. Щоб уникнути неприємних сюрпризів варто скласти чіткий план дій або звернутися до професіоналів, наприклад, до мувінгової компанії УРА! Переїзд!

 

AD_4nXfNm6XuXQz7gvlwzAnveOP_HWE6l9_BXEzU2OGp0keLZe9aLxcvZGTlRXOpyqK-zIeY1Wv4axQnPIbcIeJTlrCf4xVzlNncoJ-PaIPvYVsSmGl0m6A9H_nUm7bAuFvXlTcRlX1bsjcBXZ148JU_HU4CJN4?key=aLxqg4Tgae1zqY54jYN7oQ

Основні етапи переїзду: що потрібно зробити

Щоб переїзд на нове місце пройшов без несподіванок, варто готуватися заздалегідь. Діяти варто так:

 1. Позбутися непотрібних речей. Подумайте, які речі вам не знадобляться на новому місці і віддайте їх, продайте або викиньте. Не знаєте чого можна позбутися без шкоди? Оберіть речі якими ви не користувалися понад рік і сміливо розлучіться з ними.
 2. Підготувати речі, які знадобляться на новому місці. В першу чергу потрібно подбати про те, що одразу знадобиться на новому місці — продукти харчування, посуд, зубні щітки та паста, корм для тварин, дитячі речі постільна білизна, піжами та інше.
 3. Підбір пакувальних матеріалів. Щоб добре упакувати всі речі потрібно підготувати пакувальні матеріали — коробки. сумки, пакети та мішки, папір або пінопласт для заповнення порожнин в коробах з крихкими речами, пухирчаста плівка для пакування побутової техніки та крихких речей, скотч та маркери для підписання коробок.
 4. Розбирання меблів. Часто не потрібно повністю розбирати меблі, але варто витратити чимало часу на підготовку. Потрібно зняти всі ручки та інше елемент, які стирчать, зняти ніжки та колеса, вийняти полиці чи шухляди, зняти масивні та важкі дверці. Якщо йдеться про м’які меблі, то їх транспортують зібраними Виключення — меблі не проходять  дверні отвори, в такому разі потрібно зняти бічну чи задню частину.

Коли все підготовлено і упаковано, залишається найняти вантажне таксі та вантажників та доставити на нове місце. При цьому можна заощадити час та звернутися до мувінгової компанії. Команда фахівців упакує все належним чином, завантажить у власний транспорт та доставить на нове місце.

Як упакувати речі в коробки: при переїзді: практичні поради від професійних пакувальників

Перед тим, як скласти речі в коробки варто їх відсортувати. Простір коробок варто заповнювати раціонально. Важкі предмети кладуть на дно, легкі — зверху. Картонні коробки краще брати середнього розміру, щоб легко переносити. І ще, не варто перевантажувати коробки, адже найчастіше вони витримують вміст до 15 кг.

Що потрібно зробити для квартирного переїзду: список завдань

Щоб переїзд пройшов максимально легко, варто готуватися самостійно або найняти команду спеціалістів, яка візьме всі турботи на себе. Отож для полегшення переїзду варто діяти так:

 • підготувати нове місце до заселення та звільнити місце для нових речей;
 • скласти список потрібних речей;
 • позбути зайвих речей;
 • придбати пакувальні матеріали;
 • підготувати меблі та упакувати їх крихкі частини;
 • підготувати побутову техніку та іншу електроніку для транспортування;
 • скласти все в пакети, мішки та коробки;
 • на потрібний день найняти транспорт та вантажників.

Але щоб заощадити час, краще звернутися до мувінгової компанії повного циклу. Команда професіоналів упакує ваші речі, завантажить та доставить на нове місце, і все це максимально швидко.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.