Грошова допомога 2023: українці можуть отримати 6600 гривень, як і де оформити

Грошова допомога 2023: українці можуть отримати 6600 гривень, як і де оформити

Грошова допомога 2023: українці можуть отримати 6600 гривень, як і де оформити

Українці можуть отримати грошову допомогу від  французької гуманітарної організації ACTED, продовольчої програми ООН  та ЮНІСЕФ.

Грошова допомога від ACTED надається людям, які постраждали від криз та конфліктів у різних регіонах світу. Організація готова надати підтримку тим, хто потребує грошової допомоги, та закликає українців звертатися для реєстрації та отримання необхідної підтримки.

Грошова допомога від ACTED: хто може отримати у 2023 році.

В першу чергу грошова допомога від ACTED надається мешканцям восьми областей України, а саме: Донецької, Луганської, Харківської, Сумської, Чернігівської, Миколаївської, Запорізької та Херсонської.

Для того, щоб зареєструватися у програмі на отримання грошової допомоги потрібні паспорт громадянина України, ідентифікаційний код, свідоцтво про народження дітей, а також реквізити банківської картки Ощадбанку, якщо ви вважаєте за краще отримати грошову допомогу на картку. Також грошова допомога може будет надіслана переселенцям через Укрпошту.

Грошова допомога по цій програмі надається людям похилого віку, багатодітним родинам  та тим де є люди з інвалідністю.  Вагітні жінки та батьки одинаки.  А також українці чиє житло пошкоджено повністю або частково через бойові дії. При необхідності треба буде надати акт чи фотографію пошкоджень житла.

Кожен українець, який належить до цих категорії та потребує грошової допомоги, може отримувати по 2200 гривень на протязі трьох місяців. Таким чином загальна сума становить 6600 гривень.

Для отримання фінансової підтримки необхідно зареєструватися за телефоном 0 800 33 69 36 у робочі дні з 9:00 до 16:00.

Грошова допомога від Світової продовольчої програми ООН: для мешканців двох областей.

Ця програма призначена для внутрішньо переміщених осіб із Рівненської та Вінницької областей. Розмір грошової допомоги становить 2200 гривень на місяць на кожну особу, а надається фінансова підтримка на 3 місяці. Щоб отримати гроші, необхідно звернутися до органів соціального захисту населення територіальної громади, в яку особа переселилася.

Грошова допомога від ЮНІСЕФ для багатодітних родин.

Ця програма спрямована на багатодітні українські сім’ї, які стали жертвами війни з Росією і мають трьох або більше дітей до 18 років, з яких хоча б одна дитина молодша двох років на момент подачі заявки, або двоє або більше дітей до 18 років, з яких хоча б одна дитина має інвалідність. Батьки або батьки-вихователі також можуть подавати заявку на отримання грошової допомоги. Розмір фінансової підтримки становить 2200 гривень на місяць для кожного члена сім’ї, але надається не більше ніж 5 членам родини на три місяці. Грошова допомога надходить на банківський рахунок або дебетову картку протягом 4 тижнів з моменту подання заявки.

Джерело: Politeka.net

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.