Ігор Сподін ділиться враженнями про чеське місто

Ігор Сподін ділиться враженнями про чеське місто

Ігор Сподін ділиться враженнями про чеське місто

Блогер і мандрівник Сподін Ігор Юрійович встиг відвідати безліч цікавих місць, він ділиться зі своїми передплатниками враженнями, при цьому відвідуючи найвідоміші місця, які приваблюють багато туристів. Ігор Сподін є відомим блогером і мандрівником, він відвідав безліч місць і поділився враженнями, у тому числі про чеське місто Ческі-Крумлов.

Враження Сподіна про місто Ческі-Крумлов

Нещодавно Сподін побував у Чехії, він відвідав невелике містечко Ческі-Крумлов, населення в місті всього 13000 чоловік, але тут дуже дбайливо ставляться до будь-яких пам’яток культури, цінують спадщину. Таким чином, маленьке місто змогло перетворитися на процвітаючий центр для туристів. Місто розкинулося на річці в Латвії і просто вражає своїми красивими пейзажами.

Основна визначна пам’ятка-це Крумловський замок, він побудований був ще в 13-17 століттях, він розпростерся на території в 10 гектарів. В архітектурній стилістиці можна побачити і готику, і бароко, і ренесанс. Всередині споруди є красивий бароковий театр XVIII століття.

Основні визначні пам’ятки міста

Також в містечку є кілька костелів, вони розписані фресками і є улюбленими місцями не тільки для любителів мистецтва, а й віруючих. Всі будівлі жодного разу реконструювали, добудовували, щоб зберегти первісний вигляд. Місцеві жителі дбайливо ставляться до своїх історичних надбань.

Багатьох туристів також приваблює ще одна незвичайна конструкція, це театр з обертовим залом для глядачів, цей театр знаходиться під відкритим небом, він був створений в минулому столітті, тут об’єднана територія і глядачів, і акторів. Завдяки тому, що глядацька зала має діаметр 21 метр, ще й обертається, він доставляє надзвичайне задоволення кожному глядачеві.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.