Клієнтів Монобанк очікують сюрпризи

Клієнтів Монобанк очікують сюрпризи

Клієнтів Монобанк очікують сюрпризи

Зовсім скоро у додатку Монобанк з’являться нові функції. Співзасновник першого мобільного банку України Олег Гороховський анонсував запуск відразу чотирьох нових проектів, які виведуть платформу на новий рівень.

Найочікуванішим з нововведень, експерт – Олександр Гончаров, зазначив нову картку (фізичний пластик і віртуальний аналог) з кріптовалютним рахунком. Для України це буде перший офіційний вихід на фінансові ринки, який зможе собі дозволити будь-який житель країни, в тій чи іншій мірі. Пластик за припущеннями з’явиться вже в найближчі місяці.

Ще одне нововведення – інтеграція банківського рахунку з великим американським майданчиком, що займається продажем цінних паперів.

Вже реалізований QR-еквайринг

Еквайринг від Монобанк – абсолютно нова система одержання платежів за надані послуги і продані товари. Система підходить і для стаціонарних торгових точок, і для інтернет-магазинів. Головна особливість системи – відсутність фізичних терміналів, вся оплата здійснюється за допомогою qr-кодів, які продавець може розмістити де завгодно.

Еквайринг від Монобанк виділяється наступними перевагами:

  • Відсутність фізичних терміналів. Всі платежі проводяться швидко і без затримки;
  • Не потрібно наймати додаткових технічних фахівців, які будуть стежити за працездатністю обладнання;
  • Економія на касовому папері;
  • Послуга підходить для онлайн-продавців і точок наземної торгівлі.

Банкомати Monobank вже на підході

Власні банкомати Manobank зовсім скоро з’являться на вулицях міст України. Власні АТМ дозволять власникам пластикових карт знімати будь-яку суму грошей без обмежень і комісії.

банкомати monobank

У компанії поки не оголосили, коли саме стартує установка банкоматів. На даний момент зняти гроші з мінімальною комісією можна в касах і банкоматах Universal банку, відділення якого присутні тільки в 4 українських містах.

Купівля/продаж криптовалюти і акцій в один клік

Торгівля криптовалютою через додаток Монобанк стане доступна власникам пластика вже восени 2021 року. Відповідну заяву також зробив співзасновник банку О. Гороховський на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук.

Він повідомив про те, що в липні почалися роботи по інтеграції в мобільний додаток платформи для торгівлі криптовалютою. Нововведення також дозволить користувачам відкривати новий вид пластику – з рахунком в біткоїні. Власна кріптобіржа дозволить здійснювати операції з купівлі та продажу криптовалюти на максимально прозорих умовах і з мінімальними ризиками.

Восени банк також планує інтегрувати мобільну платформу Монобанк з великою американською біржею, де ведеться торгівля цінними паперами. Гороховський зазначив, що намагається інформувати держателів карток про всі проекти, над якими ведеться активна робота.

На даний момент всі організаційні моменти завершені, для запуску біржі і карти з рахунком в біткоїні потрібно тільки відповідне підтвердження від Національного Банку України (НБУ).

eSIM інтеграція з провідним оператором України

Монобанк планує завойовувати не тільки банківський ринок в Україні, а й допомогти складати конкуренцію мобільним операторам. Ще одне нововведення, яке стане доступним найближчим часом – інтеграція електронної сімки в застосунок.

Оновлення 12.10.2021

Вже відомий партнер – це компанія Lifecell. Саме в колаборації з оператором Лайф Україна Монобанк запровадить eSim в свій мобільний додаток. Як сказав Олег Гороховський, функціонал буде доступний клієнтам банку вже з 18-20 жовтня 2021 року.

У цей момент компанія співпрацює з мобільним оператором з приводу випуску eSim.

eSIM інтеграція з монобанк

На даний момент електронні сімки є у операторів Лайф, Київстар та Водафон. До відміних особливостей такої сім-карти можна віднести:

  • Просте підключення онлайн без необхідності покупки фізичного пластика. Передбачається, що придбати електронну сімку можна буде безпосередньо з програми Монобанк;
  • Велика ємність чіпа. На такий сімці можна буде зберігати необмежену кількість контактів;
  • Захист від шахраїв. Картку не вийде загубити, сторонні не зможуть її перевипустити;
  • На одному телефоні можна мати необмежену кількість віртуальних сімок від різних операторів.

На даний момент у eSim є один недолік – технологію підтримує обмежену кількість пристроїв. В основному це дорогі флагманські смартфони від компаній Самсунг і Еппл.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.