Кращі умови для отримання кредиту для бізнесу

Від одних підприємців — для інших підприємців або де взяти гроші для потреб бізнесу

Від одних підприємців — для інших підприємців або де взяти гроші для потреб бізнесу

Часто‌ ‌люди‌ ‌не‌ ‌починають‌ ‌бізнес‌ ‌з‌ тієї ‌причини, що‌ ‌не‌ ‌мають‌ ‌стартового‌ ‌капіталу‌. Знайти гроші для старту дійсно важко: інвестиції залучити практично нереально, банк ‌не дасть кредит‌у на ‌велику‌ ‌суму‌, якщо немає бізнес-плану і прорахованих надходжень, а позичити в МФО – означає‌ ‌переплатити‌ ‌велику‌ ‌суму‌ відсотків.

Згідно‌ ‌з‌ ‌опитуванням‌ ‌українських‌ ‌підприємців‌ ‌від‌ ‌Міжнародної‌ ‌фінансової‌ ‌корпорації‌ ‌(IFC),‌ ‌саме‌ ‌брак‌ ‌фінансування‌ ‌є‌ ‌найбільшою‌ ‌проблемою‌ ‌для‌ ‌діяльності‌ ‌мікро-‌ ‌та‌ ‌малого‌ ‌бізнесу.‌ За їхніми підрахунками, український МСБ недофінансований на понад $30 млрд.

Фінансова компанія широкого профілю Safra Finance починає свою діяльність в Україні та працюватиме виключно з мікро- та малим бізнесом. Підприємцям будуть доступні кредит для бізнесу на суму до 5 млн грн, на прозорих умовах з адекватною відсотковою ставкою, а кожен запит буде розглядатися індивідуально. Весь спектр послуг буде надаватися онлайн, приїжджати в офіс не потрібно. Також не буде вимоги надавати довідку про доходи чи інші докази платоспроможності.

Переваги співпраці з Safra Finance:

  • Фінансування на суму від 50 тис. грн до 5 млн грн;
  • Індивідуальний скоринг: детально розглядається кожен конкретний випадок;
  • Унікальна пропозиція по ставці, тривалості позики та гнучкий графік платежів;
  • Швидкий процес перевірки заявки та прийняття рішення;
  • Мінімальні вимоги до документів та звітності;
  • Всі послуги онлайн, приїжджати в офіс не потрібно;
  • Для юридичних, фізичних осіб та ФОП;
  • Доступ до кредитування, інвестицій та партнерських програм.

Будуть доступними такі послуги: оборотні кошти під заставу, цільові кредити, smart гроші, овердрафти, допомога в імпортних та експортних операціях, факторинг і навіть входження в капітал з подальшим продажем своєї долі чи сумісним управлінням бізнесом.

Cаме завдяки малому і мікробізнесу забезпечується стабільність і благополуччя великої кількості сімей і територіальних громад. Малий і середній бізнес є основою економіки України, створює 60% ВВП, забезпечуючи 79% робочих місць. Він є фундаментом, без якого не може розвиватися наша економіка.

Власники малого й мікробізнесу — активні та працелюбні люди, їм лише треба підтримка. Щоб не зважаючи на розмір справи та рівень прибутку, кожен підприємець, міг залучити інвестиції.

Компанію Safra Finance заснували українські підприємці, які мають понад 15-річних досвід ведення бізнесу, і знають структури фінансів та економіки України зсередини.
Детальнішу інформацію читайте на сайті Safra Finance.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.