Пальне зі знижкою до -8% та ПДВ: пропозиція для власників автопарків

Пальне зі знижкою до -8% та ПДВ: пропозиція для власників автопарків

Пальне зі знижкою до -8% та ПДВ: пропозиція для власників автопарків

Розкажемо про сучасні технології для легкого ведення бізнесу та як власникам автопарків спростити життя… Багатьом перевізникам доводиться вирішувати купу проблем: як контролювати водіїв, вправно керувати витратами, стежити за бухгалтерською звітністю. Ти витрачаєш багато часу та енергії, а міг би насолоджуватися приємними речами.

Переходь на “лайтовий” режим управління автопарком разом із бізнес кабінетом Toplyvo UA. Це сучасний помічник для перевізників, який значно спростить взаємодію з водіями та ще й надасть паливо для бізнесу зі знижкою. До того ж реєстрація є безкоштовною.

Що таке Топливо B2B?

Це функціональний сервіс для контролю автопарку. Контролюй кожного водія: фіксуй де, коли і на скільки вони заправляють автотранспорт. Кожен літр на рахунку, а ваш стрес дорівнює нулю! Ще ніколи керувати бізнесом не було так приємно.

Топ 5 переваг користування B2B кабінетом:

  1. Пальне для бізнесу зі знижкою -8% та ПДВ.
  2. 6 АЗС у 1 додатку: Sunoil, Shell, Ovis, Chipo, Motto, Glusco.
  3. Легка електронна звітність для допомоги бухгалтеру.
  4. Ефективний контроль та розподіл бензину для автозаправок водіїв.
  5. Надаємо ліміт на кредит у розмірі 20 000 ₴ на купівлю пального через додаток Toplyvo UA.

Вам не потрібно мати справу з паперовими документами — пропонуємо діджиталізуватися на повну! Купуй пальне для бізнесу та не турбуйся про здорожчання цін: строк зберігання паливних талонів від 3-х до 6-ти місяців.

Ваш бухгалтер “зацінить” бізнес-кабінет. Зручний конструктор звітів для контролю витрат допоможе сформувати документ у 3 кліка. Транзакції проводяться у режимі 24/7.

Зручність Toplyvo UA для водіїв

Подаруй можливість водіям автопарку заправлятися зручно та швидко у додатку Топливо ЮА. Його необхідно завантажити на смартфон через App Gallery, Play Market або App Store. Через особистий кабінет ви надсилаєте талони на бензин у додаток водієві. Тепер йому достатньо на касі автозаправної станції відсканувати QR-код паливної картки та заправити авто.

Додаткові послуги також стануть у пригоді! Якщо необхідно знайти адресу найближчої АЗС, то скористайся мапою АЗС у додатку. Для розрахунку вартості поїздки знадобиться зручний калькулятор витрат бензину.

Як зареєструвати компанію у Toplyvo B2B?

На офіційному сайті Toplyvo UA клікайте на розділ “Бізнес кабінет”. Введіть необхідні дані про компанію та завантажте договір із вашим електронним підписом. Вітаємо: лише кілька хвилин і ваш помічник для бізнесу створений!

Якщо вам знадобиться допомога, звертайтеся до нашої техпідтримки: 050 9 800 800. Відповідаємо одразу, працюємо без вихідних та свят із 7:00-23:00.

Керуй автопарком ефективно і вправно разом із Toplyvo B2B!

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.