Поради по приготуванню піци

Поради по приготуванню піци

Поради по приготуванню піци

У приготуванні піци є багато порад і хитрощів, яких ви можете навчитися, щоб перетворити свою аматорську випічку на смак піцерії. Ось список порад від початківців до більш просунутих, які ви можете додати до свого арсеналу приготування піци. А якщо ви не хочете завантажувати свій час готуванням смачних страв, то піцерія Львів допоможе вам отримати гастрономічну насолоду та втамувати голод.

Поради по приготуванню піци

1. Повільно розведіть тісто в холодильнику

Це найважливіший крок у створенні хорошої піци. Знижуючи температуру тіста, процес бродіння сповільнюється, що дозволяє йому розвивати потрібний смак і текстуру без надмірного розстоювання.

  • Тепер дріжджі можуть розщеплювати більше крохмалю в тісті. Це покращує текстуру, роблячи його ніжним, легшим і з скоринкою з більшими дірочками. Смак значно покращується, оскільки цей процес утворює багато побічних продуктів, які додають глибину смаку.
  • Після замішування дайте тісту відпочити при кімнатній температурі протягом години, перш ніж відправити в холодильник для бродіння.
  • Мінімальний час, протягом якого тісто має бродити, становить 24 години, щоб побачити великі переваги.
  • Як тільки ви почнете використовувати цю техніку, якщо ви коли-небудь повернетеся до часу розстоювання «одна година», як вам кажуть більшість рецептів, ви побачите, що це насправді погані інструкції!

2. Не розтягуйте холодне тісто

Якщо ви дістанете тісто прямо з холодильника, холод змусить клейковину стиснутися, а тісто стягнеться. Це дуже ускладнює розтягування.

Я виявив, що відчуваю інші небажані ефекти від холодного тіста. Коли я поміщаю тісто в духовку, скоринка має тенденцію занадто сильно підніматися, а я прагну зробити піцу з тонкою кіркою.

Щоб цього уникнути, дістаньте тісто з холодильника і сформуйте кульки. Потім залиште їх на стільниці принаймні на годину, або на дві.

3. Не виймайте піцу занадто рано

Це велика помилка початківця. Ви переживаєте, що ваша піца лежала занадто довго і стане жорсткою, тому ви дістаєте її на кілька хвилин раніше. Потім ви надкушуєте її, і так, вона «тістовата» в середині, а низ не хрусткий.

Вам потрібно залишити піцу запікатися ще на кілька хвилин. Коли ви думаєте, що вона готова, почекайте ще трохи, перш ніж витягти її. Поки скоринка або начинка не пригорають, тоді все в порядку. Тісто не буде жорстким – воно ще не приготовлене належним чином. Додаткове варіння покращить смак скоринки, коли вона підрум’яниться, сир підсмажиться більше, а дно стане хрустким.

З практикою ви станете краще, але поки просто стежте за скоринкою. Якщо вона біла, то не виймайте піцу.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.