Промислові кондиціонери

Промислові кондиціонери

Промислові кондиціонери

Промислові кондиціонери

Складські або виробничі приміщення дуже часто потребують створення специфічного мікроклімату. Його показники (температура та вологість) можуть бути різними і залежать від особливостей виробництва або зберігання товару. Саме тому в таких приміщеннях неможливо обійтися без спеціалізованого обладнання, такого як промислові кондиціонери. Досить часто їх  використовують не тільки для охолодження, але й для обігріву. Такі кліматичні системи мають високу потужність і використовуються у приміщеннях більше, ніж 100 м2.

Саме вони здатні забезпечити оптимальні умови праці і необхідні параметри повітря для оптимізації технологічного  процесу або зберігання готової продукції.

Різновиди промислових систем охолодження 

Сьогодні в спеціалізованих магазинах можна зустріти безліч моделей даного виробу, котрі різняться між собою за способом установки, конструктивними особливостями. Найбільшою популярністю серед них користуються наступні види:

  • Канальне кондиціонування – це ціла система клімату, до складу якої входить не  тільки кондиціонер, але й решітки, щоб ефективно розподіляти охолоджене повітря по всьому периметру приміщення. Найчастіше такі кондиціонери монтують у технічному приміщенні або високо під стелею.
  • Даховий кондиціонер – друга назва виробу руфтоп. Він чудово підходить для багатоповерхових будинків, а також приміщень з великою площею. Такий кондиціонер монтується на даху приміщення, що значно полегшує майбутній догляд за ним.
  • Система чиллер-франкойл – основною особливістю даної системи є циркуляція в ній води, а не фреону, завдяки чому можна створювати в будівлі різні кліматичні зони. Такий кондиціонер більш екологічний.
  • Мультизональна система кондиціонування – вона має один зовнішній блок і декілька внутрішніх, тому є дуже економічною і точною.

Кожен кондиціонер має свої переваги та недоліки, тому щоб правильно його вибрати, слід звернутися до відповідного фахівця.

Кондиціонери Львів можна придбати за вигідною ціною на сайті компанії “Wind”. Наші консультанти допоможуть вам підібрати оптимальну модель в залежності від ваших вимог та побажань. Вся продукція має гарантію, сертифікати якості і інші необхідні документи. Крім того, у нас ви можете замовити установку такого обладнання. Наші співробітники швидко та якісно виконають монтаж будь-якої складності.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.