Як правильно поєднувати різні види підлогових покриттів в одному інтер’єрі

Як правильно поєднувати різні види підлогових покриттів в одному інтер’єрі

Загальна концепція ідеального дизайну інтер’єру включає підбір та укладання підлогового покриття. Найчастіше для покриття підлоги використовують паркетну дошку, керамічну плитку, ламінат та ковролін.

 

AD_4nXfHRUsXXIn0GPP7LhjqY2GuTU2K3BwRPF9A9pZrelKgAJVeqai_2YvDBBSHWo0P9nxdBCITG4ct-Qz-vNKmS0-C2L5T78BUH94pxZUpla_HBqDEzBISZpVoIyPi_iBgMrZKR7f4hfLK3me3phQ8TBOeRVHp?key=_IKsN0p7TTxyFs9aNv0bhw

 

Сучасний дизайн потребує нових рішень, тому зараз на піку популярності поєднання різних видів підлогового покриття. Поєднання матеріалів різного типу між собою дозволяє створити унікальний та естетичний дизайн, яким буде радувати око господарям та гостям не один рік.

Комбінування підлогового покриття в залежності від зони кімнати

Це найбільш популярний варіант при якому підлоговим покриттям розділяють зони. Вдалим таке рішення є для кухні студії, де робоча зона покрита керамічною або вініловою плиткою, а зона вітальні паркетом або ламінатом.

 

В невеликій смарт-квартирі, де простір дуже обмежений поєднання різних оздоблювальних матеріалів допоможе його зонувати. Для цього можна використати кілька видів оздоблення для стін та підлоги. Вдалим рішенням буде поєднати  декоративну штукатурку з керамічною плиткою. Такий дизайн виглядає цікаво та органічно. На підлозі можна поєднати деревʼяні матеріали — паркетну доску, ламінат з ковроліном та плиткою.

Підбір підлогового покриття. Які матеріали комбінуються між собою

Вибір оздоблення для підлоги може стати не простим процесом, особливо, коли потрібно поєднати між собою кілька варіантів. Дотримуйтесь наступних порад і ви зможете правильно скомбінувати кілька видів покриття на підлозі:

 

  • Обирайте матеріали для обробки підлоги з однаковим класом стійкості. Так ви уникнете ситуації коли один тип покриття у відмінному стані, а інший потребує заміни;
  • Комбінуючи різні типи покриттів важливо як поєднуються між собою відтінки та візерунки. Комбінація темного ламінату та світлої плитки створює чіткий та гармонійний поділ на зони;
  • Уникнути різкого переходу між зонами допоможуть спеціальні перехідні планки;
  • Якщо в подальшому буде встановлено систему теплої підлоги, обовʼязково переконайтеся, що цей тип покриття підходить для такого рішення. Паркет і керамічна плитка в цьому випадку точно підійдуть;

 

Вибирайте якісні та довговічні матеріали. Вони, звісно, обходяться дорожче, але їх термін служби того вартує. Довірити справи ремонту спеціалістам чи планувати все самотужки, вирішувати вам, однак, в співпраці з дизайнерами ви навряд розчаруєтесь.

Де краще замовити дизайн інтерʼєру?

Дизайн-студія Soprano знає як задовольнити потреби кожного свого клієнта. Дизайнери Cопрано стежать за сучасними тенденціями в сфері інтерʼєру та постійно оновлюють свої знання. Вони мають багаторічний досвід та неймовірну фантазію і готові творити для вас затишок та естетику.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.