Забудьте про спрагу: переваги підлогових кулерів для води вдома та в офісі

Забудьте про спрагу: переваги підлогових кулерів для води вдома та в офісі

Забудьте про спрагу: переваги підлогових кулерів для води вдома та в офісі

Кулер для води — це простий і водночас функціональний пристрій, призначений для дозування, підігріву та охолодження питної води.

lpb9lZqZo2sIzo67t0MFUIU6alvbikzCjJNbdgvG.png

Залежно від способу розміщення розрізняють підлогові та настільні моделі кулерів. Найбільш розповсюдженими є підлогові кулери, які підходять для використання вдома, в офісах, магазинах, на виробництві та інших об’єктах.

Переваги підлогових кулерів для води

До основних плюсів підлогових моделей відносять:

  • можливість використання як у громадських установах (наприклад, кулер для офісу), так і в домашніх умовах;
  • відсутність додаткових витрат для встановлення — не потрібно купувати стіл, підставку тощо;
  • компактність — можна розмістити в будь-якому вільному кутку чи біля стіни;
  • можливість використання великою кількістю людей;
  • широкий асортимент моделей;
  • привабливий дизайн та можливість підібрати оптимальний варіант для конкретного інтер’єру.

Види підлогових кулерів для води

Залежно від конфігурації та функціоналу різні моделі підлогових кулерів від Кулерова Funky Company можуть відрізнятися за такими характеристиками:

  • Тип завантаження. Пластикова сулія з водою може встановлюватися зверху чи знизу, у спеціальній шафці. Перший варіант зустрічається частіше, але нижнє завантаження вважається більш зручним та практичним.
  • Тип охолодження. Стандартні кулери з компресором охолоджують до 3 л води на годину. Пристрої з електронним типом охолодження менш продуктивні та мають обмеження за температурою повітря у приміщенні, де вони використовуються (до 28 °С).
  • Додаткове оснащення. Кулер для води підлоговий може бути оснащений функціями знезараження та мінералізації води, економії електроенергії (режим «нагрів-відключився») та ін. Конструкція підлогових кулерів також може передбачати спеціальні камери для зберігання чи охолодження продуктів.

Як вибрати підлоговий кулер

Щоб зробити правильний вибір, насамперед потрібно визначитися з метою. Існують апарати, здатні нагрівати воду до 95–98 °С та/або охолоджувати її до 4–15 °С. Моделі з трьома кранами забезпечують подачу не тільки холодної та гарячої, а й кімнатної води. Оптимальним варіантом вважається багатофункціональний кулер підлоговий, який дає можливість швидко готувати гарячі напої та втамовувати спрагу в теплу і холодну пору року.

oo1IJlGG14NQhFJsKbeGV1ny7uP3Jjq9s1uNepwH.png

Інтернет-магазин Кулерова Funky Company пропонує великий вибір кулерів для води від відомих брендів. Тут ви зможете знайти оптимальний варіант для вашого дому чи офісу та навіть купити дитячий кулер для води.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.